Posted on

Jak podawać ciepłe posiłki? Przegląd termosów i naczyń żaroodpornych

Organizując przyjęcie czy bufet, musimy zadbać nie tylko o smaczną kuchnię, ale również o to, żeby przygotowane potrawy podać gościom w odpowiedni sposób. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ciepłych posiłków, które niezabezpieczone przed szybkim wychłodzeniem mogą stracić walory smakowe oraz przyjemny aromat.
Czytaj dalej Jak podawać ciepłe posiłki? Przegląd termosów i naczyń żaroodpornych

Posted on

Jaki serwis obiadowy wybrać na uroczystą kolację?

Urodziny, jubileusz, spotkanie biznesowe czy świąteczna kolacja – istnieje wiele okoliczności, podczas których serwis obiadowy z porcelany okaże się niezbędny. Czym powinna wyróżniać się zastawa przeznaczona na uroczyste spotkania przy stole? Przede wszystkim estetyką, o której decyduje m.in. forma naczyń. Klasyczne kształty talerzy, salaterek, mis czy dzbanków to wyraz ponadczasowej elegancji, która sprawdza się niezależnie od okoliczności.
Czytaj dalej Jaki serwis obiadowy wybrać na uroczystą kolację?

Posted on

Serwis kawowy i deserowy – obowiązkowa pozycja na spotkaniach firmowych

Organizacja konferencji i spotkań biznesowych wymaga odpowiedniej oprawy. To sposób na wyrażenie szacunku dla gości, a także zyskanie ich przychylności. Rozmowy w dobrej atmosferze pomagają w budowaniu długofalowych relacji, co jest niezwykle istotne wśród przedsiębiorców. Nawiązywanie kontaktów z kluczowymi partnerami bezpośrednio przekłada się na rozwój organizacji, kreowanie spójnego wizerunku marki oraz zdobywanie rekomendacji.
Czytaj dalej Serwis kawowy i deserowy – obowiązkowa pozycja na spotkaniach firmowych